• Неодамнешно
  • -31 %
300pcs Графити Цртан филм Налепница Случаен Кул Налепници за Деца Налепница на DIY Bedroom Лаптоп Багаж Скејтборд Автомобил Мото Велосипед

300pcs Графити Цртан филм Налепница Случаен Кул Налепници за Деца Налепница на DIY Bedroom Лаптоп Багаж Скејтборд Автомобил

DEN 563.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Тековен


Чекор : 1.Скенирање на QR, се трошат $2.01 да добиете $2 исклучено 2.Додај во Мојата Омилена Продавница Забелешка : Можете да додадете до мојата омилена продавница, тогаш може да го користите купонот. 1.На налепници се случајни стилови, но не се повтори.Ќе добиваат налепници кои не се прикажани во фотографии, бидејќи ние ги испратите по случаен избор.Ве молиме не го коментар, бидејќи на тоа. 2.ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус кој не може да биде trackded,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време. 3.Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ве молиме контактирајте со нас прво доколку постои било каков проблем кога ќе се добијат производи.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа производи и услуги. 4.Поради снимање состојба и хардверски уреди како што следи е brigthness и контраст прилагодување итн,може да постојат некои разлики помеѓу реалните предмети и тон на боја на слики шоу. Пакет вклучувајќи : 300pcs измешани различни налепници.Не се повторуваат.Испратено од случајно.
Водоотпорен Материјал
Високо Квалитетни ПВЦ
Сонце заштитни
Откине Лесно
JIMITU е Совети :
300pcs Графити Цртан филм Налепница Случаен Кул Налепници за Деца Налепница на DIY Bedroom Лаптоп Багаж Скејтборд Автомобил Мото Велосипед

Други карактеристики

Висина:
1.2 во(3CM)-3.9 во(10CM)
Број На Модел На:
КС-по случаен избор-300
Ширина:
1.2in(3CM)-3.9 in(10CM)
Гаранција:
Никој
Должина:
1.2in(3CM)-3.9 in(10CM)
Карактеристики:
Не-дупликат,Водоотпорен , Сонце-заштита, Остави никаква Трага
Бренд Име:
JIMITU
Тежина:
210g/pack
Стил:
Се меша и се Случајни,JDM,Графити,Diy,Кул,Смешни
боја:
шарени
Материјал:
високо квалитетни ПВЦ
налепница обрасци:
Цртани Филмови,Филм,Игра,Устата,Автомобили,Луѓе,Животни,Израз На Лицето,
Use1:
се држи на
Use2:
Велосипеди, Велосипеди Спалната Соба, Патување Случај, Велосипед, Мотоцикл, Аикидо
Погоден за:
Мажи,Жени,Дете,Тинејџер,Подарок за Деца
Пакување:
300 Компјутери/парчиња ,Opp Вреќа

Најдобри понуди