• Неодамнешно
  • -48 %
4pcs/многу Убави Животни Бебе Бања Играчки Мека Гума Цвет Ѕвезда Стискаш Звук Писклив Капење Игра Играчка За Деца Подароци на Децата

4pcs/многу Убави Животни Бебе Бања Играчки Мека Гума Цвет Ѕвезда Стискаш Звук Писклив Капење Игра Играчка За Деца Подароци

DEN 292.00
DEN 562.56

Количина на стоки
Тековен


Тип : Мини Цртан Филм Стискаш Звук Бања Играчки
Големина : Како picure шоу
Пакување : Без Продажба На Мало Поле,Во Opp Вреќа
Состојба : 100% Нови
Најдобар подарок за Фановите на Бетмен !

Други карактеристики

Карактеристики:
Бања
Предупредување:
Се Држат Настрана Од Огнот
Пол:
Унисекс
боја:
multicolor
Возраст Опсег:
0-12 Месеци,13-24 Месеци,2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,> 14 години,> 8 години,> 6 години,> 3 години,< 3 години
Тип:
Стискаш-труба Dabbling Играчка
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Животни:
Патка
Број На Модел На:
NO0001
боја:
како се покаже слика
Големина:
како се покаже слика
Име:
бања играчки

Најдобри понуди