• Неодамнешно
  • -35 %
5PCS Squirters & Звучи Dabbling Капење Бебе Играчка Спреј Вода Градина Цвет Бања Играчки за Девојчиња -35

5PCS Squirters & Звучи Dabbling Капење Бебе Играчка Спреј Вода Градина Цвет Бања Играчки за Девојчиња -35

DEN 420.00
DEN 645.60

Количина на стоки
Тековен


5 PCS Squirters & Звучи Dabbling Капење Бебе Играчка Спреј Вода Градина Цвет Бања Играчки за Девојчиња
SKU : OAA00262 D
Пакетот Вклучува : 5 x Градина Серија Бања Играчка (Спреј Вода/Звучи Dabbling)
Опис : 1.Материјал : Мека гума 2.Функција : Спреј Вода/Звучи Dabbling 3.Спецификации : 4 до 7 cm 4.Способност за обука : слушање, алчни, сетила, рака координација око

Други карактеристики

Карактеристики:
Бања
Пол:
Девојки
Возраст Опсег:
2-4 Години,13-24 Месеци,0-12 Месеци
Материјал:
Латекс
Тип:
Стискаш-труба Dabbling Играчка
Бренд Име:
YKLWORLD
Предупредување:
/
Број На Модел На:
OAA00262D
Животни:
Градина&Цвеќиња

Најдобри понуди