• Неодамнешно
Застапник искинати агол принцип / close-up улица картичка магичен трик / трговија на големо / бесплатен превозот

Застапник искинати агол принцип / close-up улица картичка магичен трик / трговија на големо / бесплатен превозот

DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Превозот И Ракувањето Со :
Нарачките обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврда за плаќање преку Кина Пост Воздухопловната ." Картичка е избран, еден агол е растргнат надвор и се чуваат од страна на гледачот, тогаш остатокот од картичка се брише. Сите овие умот преголема чуда работат на ист принцип, дека на аголот switch. Ние секогаш може да се реши било каков проблем во пријателски начин приватно. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Gaeton е трик ја елиминира потребата за било лажни потези и ви овозможува веднаш да се повтори ефект ако сакате!
Вклучува Застапник трик и 24-страница целосно илустрирана книга со рутини и идеи од Gaetan, Хуан Tamariz и Мајкл Вебер. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Сепак во било која точка во времето, ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, не двоумете се да контактирате со нас преку Trade Manager пораки и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме да се дополнителни размислувања пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации. На растргнат агол на принудени избраната картичка се вклучува за еден агол на дупликат картичка, веќе set-up во крајна локација. Купувачите треба да се обрне S&H повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!!!. (Роберт-Houdin користи за да имаат картичка се појави заклучени во внатрешноста на мала безбедно закопан под дрвото).
Сега 3pcs за 10%попуст
ОПИС
(Застапник - некој кој делува како средно агент во трансакцијата или помага во решавање на разликите)
За повеќе години од волшебниците и може да се сеќавам, една од најсилните принципи кои се користат во картичката магија е "искинати агол принцип.
Од сега, благодарение на Gaetan е неверојатна Застапник трик ќе бидете во можност да се постигне сите овие ефекти, без вклучување на агол во секое време! Повеќе од тоа, откако картичка е избран на гледачот може да потпише агол на картичката, кој потоа се искинале исклучување и предаден на гледачот.

Други карактеристики

Материјал:
Хартија
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Професионална,Сцена,Лесно Да Се Направи
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Тип:
картичка
Предупредување:
вклучувајќи Трик
Број На Модел На:
вклучувајќи Трик
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Бренд Име:
Hexahedron Магија

Најдобри понуди