• Неодамнешно
Watcher ( DVD и Трик) од Mickael Chatelain блиску до Улица mentalism Класичен картичка магија трикови

Watcher ( DVD и Трик) од Mickael Chatelain блиску до Улица mentalism Класичен картичка магија трикови

DEN 335.52

Количина на стоки
Тековен


Еве еден пример за презентација :
Рака на вашиот палубата на гледачот. Што мислите за неколку секунди, и потоа објави дека една карта што недостасува е кралица на лопати.
Прашајте го гледачот да се отвори случајот и вадење на картичка тој имаше скриени далеку таму. На гледачот ќе го види ништо, иако тој е еден држи!
Watcher е навистина мора да се има close-up алатка. Ви благодариме!!!. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Превозот И Ракувањето Со :
Нарачките обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврда за плаќање преку Кина Пост Воздухопловната .
Сега !!! 3pc s за 10%попуст !!! Опис :
Многу умен трик за учење идентитетот на избраната картичка. Тој потоа го става својата картичка во картичката случај и затвора тоа.
Како и во видео демонстрација, иако ќе бидете во можност да се види на картичката внатре случај, вашата публика ќе види апсолутно ништо!
Watcher ќе ви овозможи да ги претстават неверојатни подвизи на mentalism, меморија, и предвидување, како и многу други ефекти. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. Тоа е кралица на лопати! Неверојатно!
Како ѓаволот дали сте биле во можност да се запаметат целиот дек во само неколку секунди и дознаам само недостасува картичка? Вашата публика ќе биде mulling ова повеќе за долго време!
Благодарение на Watcher, овој познат рутина е многу лесно да се направи. Ние ќе бидеме со вас да го решат. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Сепак во било која точка во времето, ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, не двоумете се да контактирате со нас преку Trade Manager пораки и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме да се дополнителни размислувања пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации. Купувачите треба да се обрне S&H повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа трае само една секунда да научат картичка и ќе можат да ја покажат картичката случај на сите страни - не апсолутно ништо за да ја видите
! Многу лесно да се направи, придружните DVD објаснува апсолутно сè.

Други карактеристики

Материјал:
Хартија
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Професионална,Сцена,Лесно Да Се Направи
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Тип:
картичка
Предупредување:
вклучувајќи Трик
Број На Модел На:
вклучувајќи Трик
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Бренд Име:
Hexahedron Магија

Најдобри понуди