• Неодамнешно
  • -20 %
Нова Магија Лебди Невидлива Невидлива Нишка Ролна Поставен Плови ITR Блиску До Улица Трик Тема Ролна Ремените

Нова Магија Лебди Невидлива Невидлива Нишка Ролна Поставен Плови ITR Блиску До Улица Трик Тема Ролна Ремените

DEN 47.00
DEN 58.56

Количина на стоки
Тековен


Ставка Опис
Карактеристики
Темата Ролна може да се изврши речиси насекаде,во секое време
Со овој магичен трик,можете да направите различни ефекти како што се постоечкиот сметка ефект или картичка нервира или картичка балансирање и многу други фасцинантен ефекти.
Оваа ролна мерки само под 7cm во должина и доаѓа со невидлива нишка на ролна и малку дупка на восок за да започнете надвор.
Тема може да се протегала до 1.3 m ,гумени бендот може да се протегала до 1,5 m
Пакет се вклучени
1x Невидлива нишка ролна
Добредојдовте на нашата продавница!
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Други карактеристики

Бренд Име:
MINIFRUT
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Стап
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Број На Модел На:
Магија Трикови
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Лебдечки,Лесно Да Се Направи,Улица,Фаза
Предупредување:
no
Големина:
One Size

Најдобри понуди