• Неодамнешно
  • -15 %
Фибоначи Есен Зима Жените Флопи Fedora Шапка Флорални Волна Купола Кофа Капи Топла Мајка Капа

Фибоначи Есен Зима Жените Флопи Fedora Шапка Флорални Волна Купола Кофа Капи Топла Мајка Капа

DEN 407.00
DEN 479.04

Количина на стоки
Тековен


Фибоначи Есен Зима Жените Флопи Fedora Шапка Флорални Волна Купола Кофа Капи Топла Мајка Капа

Други карактеристики

Тип На Објект:
Fedoras
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Фибоначи
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Број На Модел На:
L20170054
Материјал:
Волна
Големина:
55-59cm

Најдобри понуди