• Неодамнешно
  • -40 %
jiangxihuitian Бренд Balaclava Зима Мажите Skullies Волна, Плетени Balaclava Капа Нинџа Маска Термички Кадифен Џеб Шапка Снег Капа

jiangxihuitian Бренд Balaclava Зима Мажите Skullies Волна, Плетени Balaclava Капа Нинџа Маска Термички Кадифен Џеб Шапка

DEN 323.00
DEN 537.60

Количина на стоки
Тековен


плаќање
1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување од страна на банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html.
2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно. Ние едноставно ќе брод на стоките за вас според адресата што го напиша во Ali Express, ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.
Слободни
1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено кина, воздухот mailpost) се должи на разликата во царината ослободување периоди во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
исечете
Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување.
бои
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е лоша боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Порака
1) Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Ali Express. Ние имаме разбирање за незадоволство може да ги имате ако цел тргне наопаку, како што мислат дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација!
2) Сите e-mail пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро

Други карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
jiangxihuitian
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
капи за жени мажи
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Волна
Големина:
54-60cm
Beanie:
волна, плетени капа
боја:
6 боја
Сезоната:
есен, зима

Најдобри понуди