• Неодамнешно
  • -36 %
Топла Продажба Жените Beanie Зима Рачно Изработени Ленти Вистински Рекс Зајакот Крзно Шапка Жените Крзно Капи Топло Мека Женски Капи Зима W#32

Топла Продажба Жените Beanie Зима Рачно Изработени Ленти Вистински Рекс Зајакот Крзно Шапка Жените Крзно Капи Топло

DEN 1740.00
DEN 2719.20

Количина на стоки
Тековен


Големина : Една големина
Пакет : opp вреќа картонска кутија
Материјал : Рекс Зајакот Крзно
Боја : 4 бои
Answer : ___________________________ Note :
Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте ме големопродажните цени.
Ве молиме овозможи мали грешки од мерење.
Бојата може да биде мала, екранот се различни од екранот, бидејќи осветлување ефект.
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
МЗ BAILMENT
Пол:
Унисекс
Материјал:
Крзно
Број На Модел На:
W#32
Стил:
Повик

Најдобри понуди