• Неодамнешно
  • -35 %
LNRRABC Унисекс Везови Печ се Зголеми Шапка Жените Mens Плетени Зима Warmm Преголеми Ски Шапка

LNRRABC Унисекс Везови Печ се Зголеми Шапка Жените Mens Плетени Зима Warmm Преголеми Ски Шапка

DEN 134.00
DEN 206.88

Количина на стоки
Тековен


Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!
Опис
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјал : памук мешавина Количина : 1pc Големина : 17*20cm(тоа е еластична)
Beanie Големината Информации : една големина одговара на повеќето возрасни лица(Слободен Големина) Стил : ски,beanie ,опуштеност, ве Молиме имајте во предвид : 1.Вистински производ боја може малку да се разликуваат од сликите прикажани. 2.Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати. ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/"
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Други карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LNRRABC
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди