• Неодамнешно
Шапка женски машки есен мода обичните сите натпревар капа beret paintless црна

Шапка женски машки есен мода обичните сите натпревар капа beret paintless црна

DEN 856.32

Количина на стоки
Тековен


Големина : Една Големина (прилагодливи) обемот на Главата : 54-60cm Капа длабочина : 9cm Гребенот должина : 5cm Материјал : Памук

Други карактеристики

Шапка Големина:
една големина
Тип На Објект:
Newsboy Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
прилагодлив
Стил:
Повик
Бренд Име:
MEIL
Материјал:
Памук
круна стил:
Станот
Материјал:
Други
Големина:
adjustable
обод шапка стил:
Други
облик:
станот гребенот

Најдобри понуди