• Неодамнешно
  • -10 %
YIFEI Европски и Американски стил шапка широк обод шапка Виткање сончање на плажа сонцето шапка Жените лето цвет бисер нето предиво капа

YIFEI Европски и Американски стил шапка широк обод шапка Виткање сончање на плажа сонцето шапка Жените лето цвет бисер

DEN 640.00
DEN 711.36

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме. (Можете да купите повеќе наредби, или вкупен износ од повеќе од 7 американски долари. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Ние ќе ви обезбедиме со превозот на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.И се надевам дека ќе може да контактирате со нас пред негативни повратни информации и жалба. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена. Неговата релативно високи транспортни трошоци.
Време на испорака
1. ) пристигнувањето околу 20-60 дена
2. Пристигнувањето околу 20-60 3 дена.
Политика На Враќање
1. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Можете да видите дека ние сме за вас превозот. Ние ќе ви даде задоволителен одговор. Ние ќе обезбедиме бесплатна испорака за вас. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.Почитувани. Но, тоа е следење на информации. Ако одлучите да Продавачот за Испорака Метод.Но, не постои следење на информации. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Памук,Rayon
Број На Модел На:
M333(15)
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Бренд Име:
yanyanmumu
боја:
сина,виолетова,розова,злато,кафе,црвено вино
Погоден за на сцена:
Свадба, забава, банкет, итн
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Големина:
бесплатни големина

Најдобри понуди