• Неодамнешно
  • -15 %
Harajuku Мода ГРАБЕЖ Занитвам Синџири Безбол Капи Хип Хоп Шапка Железо Обрачот Snapback Капа Тренд Неколку Танц Бејзбол Капа За Жени

Harajuku Мода ГРАБЕЖ Занитвам Синџири Безбол Капи Хип Хоп Шапка Железо Обрачот Snapback Капа Тренд Неколку Танц Бејзбол

DEN 381.00
DEN 448.32

Количина на стоки
Тековен

Како различни компјутери екранот бои малку поинаку,па не се грижи,мила. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот
Политика На Враќање
1. Ние ќе ви обезбедиме со превозот на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни. Ние ќе обезбедиме бесплатна испорака за вас. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.Објектот ќе биде 1-2cm грешка,тоа е нормално,се надевам дека ќе може да го разбере,драги.Harajuku Мода ГРАБЕЖ Занитвам Синџири Безбол Капи Хип Хоп Шапка Железо Обрачот Snapback Капа Тренд Неколку Танц Бејзбол Капа За Жени
Предности
Секоја боја е мека и удобна
Растеглив одговара за сите големини
Квалитетот Надградба поудобно, Повеќе топлина, Повеќе стилски
Напомена : 1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. ) пристигнувањето околу 20-60 дена
2.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Но, тоа е следење на информации. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL.
Производот
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1. Ако одлучите да Продавачот за Испорака Метод.
Време на испорака
1.Но, не постои следење на информации. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. (Можете да купите повеќе наредби, или вкупен износ од повеќе од 7 американски долари.

Други карактеристики

Големина:
Adjustable
Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
M538(20)
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
yanyanmumu
Стил:
Новина
Сезоната:
Секоја сезона
Големина:
56-60cm,прилагодлив

Најдобри понуди