• Неодамнешно
  • -8 %
Моден 30Pcs/Многу Нови Пластични Клипови Шарени Канцеларија Канцелариски Хартија Клип 29mm/51mm/64mm Училиште Задолжителни Резерви

Моден 30Pcs/Многу Нови Пластични Клипови Шарени Канцеларија Канцелариски Хартија Клип 29mm/51mm/64mm Училиште Задолжителни

DEN 428.00
DEN 464.64

Количина на стоки
Тековен


Моден 30 Pcs/Многу Нови Пластични Клипови Шарени Канцеларија
Канцелариски Хартија Клип 29mm/51mm/64mm Училиште Задолжителни Резерви
Функција :
Материјал : Пластика
Боја : случајни send.
Големина : 29mm / 51mm / 64mm
100% сосема нов и висок квалитет
Овој Пакет Врзивно Клипови се идеални за чување на документи, сметки, писма организиран.
За Дома или Професионална Употреба
Идеален за одржување на училишната работа, канцелариски документи & записи организиран
Направени од Високо квалитетен Челик
Пакување :
1 многу врзивно clip (30pcs/многу)

Други карактеристики

Материјал:
Пластични
Магнетно:
No
Тип:
Хартија Клип
Број На Модел На:
WJ2-53

Најдобри понуди