• Неодамнешно
  • -15 %
12 Компјутери/set Креативни Ознака Симпатична Цртан филм Животни Хартија Клип Ознака Промотивни Подароци Канцелариски Училиште

12 Компјутери/set Креативни Ознака Симпатична Цртан филм Животни Хартија Клип Ознака Промотивни Подароци Канцелариски

DEN 48.00
DEN 56.64

Количина на стоки
Тековен

Име : дрвени цртан филм животни обоени хартија клип / за ознака Материјали : Дрво + железо Големина : За 4.4 cm долги Пакување : 12 парчиња/set Многу убава форма, се користи многу, 12 компјутери по пакет, 12 прекрасна форма не е важно како ќе го користите paperclip дизајн, без зглоб, внимателен заштита на книги, може да се користи како ознака
Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.
◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел. 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Други карактеристики

Број На Модел На:
Симпатична Цртан Филм Животни Хартија Клип Ознака
Магнетно:
No
Тип:
Мемо Клип
Материјал:
Дрвени
Бренд Име:
XIALUOSHAN
Име:
Симпатична Цртан Филм Животни Хартија Клип Ознака

Најдобри понуди