• Неодамнешно
  • -9 %
Z3S Безжична Bluetooth CCD бар-код Скенер И Преносни Z2S Bluetooth 2D QR Бар Код Читач за Android и ios, iphone NETUM

Z3S Безжична Bluetooth CCD бар-код Скенер И Преносни Z2S Bluetooth 2D QR Бар Код Читач за Android и ios, iphone NETUM

DEN 3494.00
DEN 3839.52

Количина на стоки
Тековен


Инфо
Хонг конг(GZ) Netum Co., Ltd е Кинеско-Хонгконг заеднички потфат high-tech претпријатие! тоа е ангажирана во производство, Истражување и развој, продажба и услуги на авто идентификација опрема, на нашите производи вклучуваат ласерски бар-код скенерот, CCD бар-код скенерот, Omni-насочен бар-код скенерот, wireless data collector, dot matrix печатач и термички печатач! ние спроведе строги квалитет барање како национален стандард за квалитет и сите на нашите производи имаат положено CE, FCC, IEC и SGS сертификат! NT-Z3 S Рачни Bluetooth 1 D CCD бар-код Скенер Bluetooth 1 D CCD бар-код Скенер,NETUM Рачни USB Читач на бар-код Скенер за Мобилни Плаќање Компјутерски Екран, Поддршка за Iphone IOS и Android, Mac OS X, Windows 10 Функција Светлина Ресурси : CCD (Safe видлива светлина) Bluetooth Version V 4.0 ,КРИЕШЕ режим ,SPP режим CPU32 малку висока резолуција EAN-13, EAN-8, UPC А, UPC E, CODABAR (NW-7), Кодекс 39, Кодекс Поддржани Symboligies93, Преклопувачки 2 од 5, Стандард 2 од 5, Матрица 2 од 5, Кодекс 128 EAN/UCC 128, Кодекс 11 Полнење time3~4hour Скенира по charge45000 пати Прецизност≥ 5 мили (0.10 mm) Декодирање speed260 пати/втор Декодира грешка rate Less од 1/8 милиони Длабочина на скенирање field10-800mm Печати Разлика Сигнал≥ 30° скенирање angle Yaw(Кос)45° & Pitch60° Работна Distance Over 30meter Батеријата capacity1200 MAH Механичко / Електро Работи Voltage3.3 VDC ±5% Работи Current Receiving 26.6 ма, Подигнувањето 24m A Скенер Material Eco-пријателски, ABS Средина температурата на работа-20°C-45°C, температура на Чување-20°C-45°C Humidity5%-85% NT-Z2 S Рачни Bluetooth 2 D бар-код Скенер Bluetooth 2 D бар-код Скенер,NETUM Рачни USB Читач на бар-код Скенер за Мобилни Плаќање Компјутерски Екран, Поддршка за Iphone IOS и Android, Mac OS X, Windows 10 Функција Светлина Ресурси CMOS Bluetooth Version V 4.0 ,КРИЕШЕ режим ,SPP режим CPU32 малку висока резолуција Поддржана Symboligies2 D : PDF417、QR Код (QR1/2, Micro)、Податоци Матрица (ECC200, ECC000, 050, 080, 100, 140)、Кинески Разумен Код 1 D : Code128, UCC/EAN-128, AIM128, EAN-8, EAN-13, ISBN/ISSN, UPC-E, UPC-А, Преклопувачки 2 од 5, ITF-6, ITF-4, Матрица 2 од 5, Индустриски 25, Стандард 25, Code39, Codabar, Кодекс 93, Кодекс 11, Полнење time2~3hour Скенира по charge45000 пати Прецизност≥ 5 мили (0.10 mm) Декодирање speed5 во/s(12.7 cm) Декодирање грешка rate Less од 1/8 милиони Длабочина на скенирање field10-800mm Печати Разлика Сигнал≥ 30° скенирање angle Yaw(Кос)45° & Pitch60° Работна Distance Over 30meter Батеријата capacity1000 MAH Механичко / Електро Работи Voltage3.3 VDC ±5% Currentworking 58.3 ма-96.8 ма екранот во Мирување : 3.4 m A (RS232), 54.0 m A(USB) Номинална моќност consumption186m W Средина температурата на работа-20°C-45°C, температура на Чување-20°C-45°C Humidity5%-85%

Други карактеристики

боја:
Z3S Bluetooth CCD, Z2S Bluetooth 2D
Длабочина На Боја:
32 Бита
Број На Модел На:
NT-Z3S
Скенирање Тип На Елемент:
ccd
Скенирање Широчината:
A4
Новина:
Нови
Тип На Производ:
Бар-Код Скенер
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
NETUM
Тип:
Бар-Код Скенер
Брзина На Скенирање:
200 скенира/втор
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Оптичка Резолуција:
0.01 mm

Најдобри понуди