• Неодамнешно
EDC 1pcs Отворено DIY Алатка Титаниум Ti Paracord lanyard монистра Нож Копче Накит Падобран Хривнија Кабелот Монистра

EDC 1pcs Отворено DIY Алатка Титаниум Ti Paracord lanyard монистра Нож Копче Накит Падобран Хривнија Кабелот Монистра

DEN 1512.96

Количина на стоки
Тековен

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : Дијаметар : 20mm Дебелина : 8mm Тежина : 8g Pendant + latch околу 11 грама Дупка со дијаметар : 5.5 мм или па процес на Производство : cnc Seiko, површината боја е елоксирани

Други карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
BENYS

Најдобри понуди