• Неодамнешно
  • -5 %
Fiberglass Итни Оган Ќебе Логорување на Отворено Опстанок Ќебе 1m x 1m Оган Засолниште Безбедност Заштитник Прва Помош Ќебе

Fiberglass Итни Оган Ќебе Логорување на Отворено Опстанок Ќебе 1m x 1m Оган Засолниште Безбедност Заштитник Прва Помош

DEN 775.00
DEN 816.00

Количина на стоки
Тековен


Испорака
1.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress, или можете да одберете да имате замена.

Други карактеристики

боја:
Бела
Тип:
Итни Ќебиња
Бренд Име:
Топ Лендер
Име:
Итни Оган Ќебе
Материјал:
100% Fiberglass
Функција:
безбедност заштитник
Тип:
Опфатени Оган
Функција:
Оган за Опстанок
Стил:
Ќебиња
function2:
Оган Заштитник Ќебе
function3:
Опстанокот на Оган
function4:
ќебе за опстанок

Најдобри понуди