• Неодамнешно
  • -29 %
Зимски Топлина Мраз Вреќа Болка Пакет Спортски Повреди Обновливи Прва Помош Колекции за Колено Главата Нога

Зимски Топлина Мраз Вреќа Болка Пакет Спортски Повреди Обновливи Прва Помош Колекции за Колено Главата Нога

DEN 151.00
DEN 212.16

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики На Производот :
1. Мека мраз пакети се идеални за модринки, болка во мускулите и sprain или главоболки. Ладна терапија помага во олеснување на болка.
2. Голем капак ви овозможува да додадете на ice cube и направете го тоа лесно за употреба.
3. Препорака за Употреба : ве Молиме додадете во 1/3 ладна вода со ice cube и сув, по употреба. ( температурата на водата е во рок од 8 до 12 ° C ).
4. Забелешка : не се стави во микробранова или фрижидер.
Производ Параметри :
1. Боја : темно сина
2. Материјал : полиестер-памук
3. Спецификација : околу 6 инчен, 9 инчен, 11 инчен
Пакување Листа :
1 * ice pack

Други карактеристики

Тип:
Прва Помош Колекции
Бренд Име:
MUMIAN

Најдобри понуди