• Неодамнешно
  • -40 %
Кампување Пешачење Мултифункционален Отворено Пешачење Анти Dew Poncho Ранец Дожд Покрие Земјата Мат Отворено Мулти Алатки

Кампување Пешачење Мултифункционален Отворено Пешачење Анти Dew Poncho Ранец Дожд Покрие Земјата Мат Отворено Мулти Алатки

DEN 518.00
DEN 864.00

Количина на стоки
Тековен


Цената само вклучувајќи престилка, друг производ прикажување во слики не вклучувајќи.
Име на производ : отворено кампување пешачење мулти-цел водоотпорен и валкани престилка poncho Материјал : 210 T dttoff(маскирна тип), 40 D кинење најлон(чиста боја тип) Големина : 140cm висина 95cm, 9.5* ширина 6.5* висок 12cm Тежина : 128 G се Користи како мантил, престилка, ранец водоотпорен покритие, земјата мат .... Цената само вклучувајќи престилка(исто така може да го користите како мантил, водоотпорен покритие, земјата мат), други производ прикажување во слики не вклучувајќи.

Други карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
Hewolf
мантил:
poncho дожд грб
земјата мат:
Отворено Алатки

Најдобри понуди