• Неодамнешно
Боречка Вештина Пена Сунѓерот Безбедно Фитнес Nunchakus Карате Нинџа Nunchucks за Деца Деца kungFu Почетници

Боречка Вештина Пена Сунѓерот Безбедно Фитнес Nunchakus Карате Нинџа Nunchucks за Деца Деца kungFu Почетници

DEN 149.76

Количина на стоки
Тековен


Описи
Боја : Зелена, Сина, Црвена, Црна
Материјал : ABS & пена
Вкупна должина : Околу. 67.5 cm
Синџир должина : Околу. 18.5 cm
Стап должина : Околу. 24.5 cm
Стап дијаметар : Прибл. 3cm
Повод : Колективно учење и обука
100% сосема нов и висок квалитет.
Безбеден дизајн за жени, деца и Боречки Вештини почетник!
Nunchaku е традиционален Okinawan оружје и се состои од две стапчиња поврзани во нивните завршува со краток синџир или јаже.
Направени од пена и ABS, тоа нема да боли или болка дури и ако ти се погоди со овој nunchakus.
Пакет Се Вклучени :
1 * Пена Nunchakus

Други карактеристики

Бренд Име:
bouti1583
Тип:
Прва Помош Колекции

Најдобри понуди