• Неодамнешно
Риболов Eyewear очила со Професионална Бренд Велосипед Велосипед Планински Велосипедизам MTB очила за сонце Очила 5 Леќи+Вградување на Myopia Мажи Жени

Риболов Eyewear очила со Професионална Бренд Велосипед Велосипед Планински Велосипедизам MTB очила за сонце Очила 5 Леќи+Вградување

DEN 619.68

Количина на стоки
Тековен


Риболов Eyewear " очила со Професионална Бренд Велосипед Велосипед Планински Велосипедизам MTB очила за сонце Очила 5 Леќи+Вградување на Myopia Мажи Жени Анти-УВ Мажи Жени
СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Eyewear Тип : Професионален велосипедизам Eyewear Рамка Meterial : Полиестер карбонат Рамки Боја : Црвена, Бела, Црна, Сина Доаѓаат со 5 леќи, Леќи Meterial : PC Леќи во Боја : Сива/Multicolor/Транспарентен/Жолта/Сина Видливата светлина перспектива го оценувате : Сива 15%, Multicolor 14%,Транспарентни 64%,Жолта 63%, Сина 58% Повеќе Fuctions : Анти-УВ,Вградување Myopia леќи Рамка

Други карактеристики

Големина:
L
Број На Модел На:
РОБ-101B2 пешачење возење велосипед eyewear
Функција:
УВ Заштита
Тип:
Пешачење Возење Велосипед Eyewear
Функција:
УВ Заштита
УВ Одделение:
UV400
Пол:
Унисекс За Мажи & Жени
Материјал:
PC
Видлива светлина перспектива го оценувате:
18%
Очила рамка боја:
Сина, Црна, Бела, Црвена
Пакување List1:
Lanyards
Пакување List2:
Очила бришејќи платно
Пакет:
Ziplock ЕВА кутија

Најдобри понуди