• Неодамнешно
  • -30 %
3 еез 1 сет Преносни Отворено Кампување Патување Пикник Свитлива Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен Лажица Вилушка Нож садови Бесплатен Превозот

3 еез 1 сет Преносни Отворено Кампување Патување Пикник Свитлива Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен Лажица

DEN 214.00
DEN 305.76

Количина на стоки
Тековен

Наслов 3 еез 1 сет Преносни Отворено Кампување Патување Пикник Свитлива Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен Лажица Вилушка Нож садови Бесплатен Превозот Детали и Опис : Предмет : 3 еез/set Отворено Кампување садови прибор за јадење Поставен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик. Големина : Укината големина на : 1*38*88 мм Отвори големина : 1*38*154 мм Боја : Сребрена Боја Пакување : Водоотпорен Најлон Сад во Торба. Пакетот вклучува : Свитлива Лажица * 1 парче, Табела Вилушка * 1 парче, Маса-Нож * 1 парче. Апаратот : Твоите најдобри Личен Прибор за јадење Поставен за Надворешна Туристички Кампување Пикник Вечера.
Карактеристики : 1. Количка За Дизајн, Преносни Големина. 2. Нерѓосувачки Челик Квалитет.

Други карактеристики

Расположливиот:
No
Капацитет:
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
торба стил:
Рачни Кошница
Модел:
cj1900
Капацитет:
1
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Вода Прочистување Методот:
Пумпа Тип (Клипот/Лост Тип)
Изглед:
Срцето
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
widesea
Прочистување Методот:
Јод Смола Стерилизација
Пати:
Yes
Слама Должина:
Стандард (100 см)
Тип:
Нож/Вилушка/Лажица

Најдобри понуди