• Неодамнешно
  • -46 %
Ultralight 24 in1 Multitool Џеб Виткање Plier Кампување Опстанок Нож Клешти Conbination Отворено Шрафцигер Комплет CL026

Ultralight 24 in1 Multitool Џеб Виткање Plier Кампување Опстанок Нож Клешти Conbination Отворено Шрафцигер Комплет CL026

DEN 414.00
DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

Ако имате било какви загриженост во врска со производ,ве молиме контактирајте со нас преку онлајн разговор или email : Murphy [email protected]/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
5. Сите наши производи се широко се тестирани за да се усогласат со ригорозни
и строга КК стандарди.Ве молиме, изберете ја логистички метод според вашата земја царинење капацитет.Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.3 cm Боја : Sliver Пакет тежина : 0.Во зависност од производот, постојат многу опции за превозот.3 cm
Пати Должина : 7.Откако ќе recevied предмети потврди тоа,ве Молиме да ја напуштат повратни информации до нас,Што е многу важно за нас. За одредени производи (на пример, играчки, ножеви и др.Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница и се надевам дека ќе можат да уживаат во шопинг на Aliexpress
.Ние ќе брод вашата предмети во 1to5 дена(во зависност од вашата цел е количество)по уплатата.
Бренд Име : Мулти-функција Преносни Виткање Клешти
Карактеристики :
- На мултифункционален клешти, со 10pcs шрафцигер сет, совршен за вашата надворешна опстанок
Функции : Виткање клешти, ножици, мали дупчиња шрафцигер, шише настроената, serrated нож, awl, крстот шрафцигер, нож и го виде
10 шрафцигер групи, вклучувајќи ги и рамен шрафцигер битови, крстот шрафцигер битови, приклучок за клучеви
Со појачани челик, многу издржливи да се користи
Со најлонска обвивка за вршење на алатката, за Тип : Multitools
За : Кампување, Патување, Пешачење, Авантура
Материјал : не ' Рѓосувачки челик се Одвиваат Должина : 11.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ве молиме разбирањето на ова.Откако ќе recevied на објекти, Во рок од 24 часа ,ве Молиме проверете внимателно,ако имате било какви прашања Само контактирајте со нас директно.1 кг
Пакет содржина : 1 x Клешти, 1 x Најлон Обвивка Пакет големина (L x W x H) : 14.Некои од нашите производи имаат посебни својства(на пример, ШПОРЕТ, Вклучувајќи батерија ), па Превозот време ќе се зголеми .Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.com или Whatsapp : +8618635191793. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот во рок од 7 дена од денот на приемот ние ќе организира размена на стока во слободен,или рефундирање на 100% на вашата исплата.

Други карактеристики

Бренд Име:
CAMPLEADER
Големина:
S
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Употреба:
Отворено Опстанок Алатка
Објектот:
Кампување Опстанок Мулти Клешти
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Комбинација Клешти

Најдобри понуди