• Неодамнешно
  • -12 %
1pcs Титаниум Алуминиумски Toothpick Садови Dinnerware Поставува Овошје Зема Toothpick Рѓа-отпор Trave Комплет Надворешна Алатки

1pcs Титаниум Алуминиумски Toothpick Садови Dinnerware Поставува Овошје Зема Toothpick Рѓа-отпор Trave Комплет Надворешна

DEN 118.00
DEN 133.44

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Изработени од титаниум алуминиумски материјал, цврсти и издржливи. Стилски и практично, со клуч кој ѕвони за лесно носење. Водоотпорен и запечатени, одржување на вашиот чепкалки за заби чисти и корисна. Карактеристики : Материјал : Титаниум алуминиумски Боја : Сребро Должина : 8.8 см / 3,5" Пакет Листа : 1 * Toothpick со opp вреќа

Други карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
BENYS

Најдобри понуди