• Неодамнешно
  • -10 %
Нови Пристигнување Црна Гума ИО EyeCup Окуларот За Canon 5D 10D 20D 30D 40D 50D 60D Mark II 10

Нови Пристигнување Црна Гума ИО EyeCup Окуларот За Canon 5D 10D 20D 30D 40D 50D 60D Mark II 10

DEN 86.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за CANON
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
5D 10D 20D 30D 40D 50D 60D Mark II

Најдобри понуди