• Неодамнешно
Црна Нови Оптички Зум објектив Без CCD За Fujifilm F750EXR F770EXR F775EXR F800EXR F850EXR F900ER F770 F775 F800 F900 F750

Црна Нови Оптички Зум објектив Без CCD За Fujifilm F750EXR F770EXR F775EXR F800EXR F850EXR F900ER F770 F775 F800 F900

DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен


Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето. Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање. Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме за вашето внимание!!!.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори). Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Важен потсетник
Следните продажба на дигитални леќи на камерата, боја за нови или девет во нови. Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака. Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Со цел да се избегнат непотребни загуби за вас, ве молиме да се купи внимателно!!! Откако ќе поставите цел, смета дека да се прифати фактот дека ние споменавме погоре, ние нема да сноси никаква одговорност. Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа. Постојат фини линии или гребење помалку дел од погоре, но не влијае на функцијата и употреба на нормално.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.

Други карактеристики

Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Бренд Име:
goglibee
Број На Модел На:
F770EXR F775EXR F800EXR F850EXR F900ER F770 F775 F800 F900
Компатибилен Бренд:
Fujifilm

Најдобри понуди