• Неодамнешно
Батеријата вратата покрие Surrogate Поправка делови за Nikon D800 D800E SLR

Батеријата вратата покрие Surrogate Поправка делови за Nikon D800 D800E SLR

DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен


Ви благодариме за вашето внимание!!!.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
NIKON
Бренд Име:
goglibee
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
D800 D800E

Најдобри понуди