• Неодамнешно
Новиот Оптички зум објектив поправка делови Без CCD За Panasonic DMC-FH1 FH3 FS9 FS10 FS11 Дигитална камера

Новиот Оптички зум објектив поправка делови Без CCD За Panasonic DMC-FH1 FH3 FS9 FS10 FS11 Дигитална камера

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас. Постојат фини линии или гребење помалку дел од погоре, но не влијае на функцијата и употреба на нормално.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.
Важен потсетник
Следните продажба на дигитални леќи на камерата, боја за нови или девет во нови.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.

Други карактеристики

Бренд Име:
goglibee
Компатибилен Бренд:
Panasonic
Број На Модел На:
FH1 FH3 FS9 FS10 FS11
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери

Најдобри понуди