• Неодамнешно
Батеријата вратата покрие Succedaneum поправка делови за Nikon D40 D40X D60 D3000 D5000 SLR

Батеријата вратата покрие Succedaneum поправка делови за Nikon D40 D40X D60 D3000 D5000 SLR

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.
Ви благодариме за вашето внимание!!!.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Други карактеристики

Бренд Име:
goglibee
Компатибилен Бренд:
NIKON
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Тип:
Капакот На Батеријата
Број На Модел На:
D40;D40X;D60;D3000;D5000

Најдобри понуди