• Неодамнешно
Батеријата вратата покрие Succedaneum поправка делови за Nikon D50 D70 D70S D80 D90 SLR

Батеријата вратата покрие Succedaneum поправка делови за Nikon D50 D70 D70S D80 D90 SLR

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.
Ви благодариме за вашето внимание!!!.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.

Други карактеристики

Бренд Име:
goglibee
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
D50 D70 D70S D80 D90
Тип:
Капакот На Батеријата

Најдобри понуди