• Неодамнешно
Перископ леќа Без CCD поправка делови за Sony DSC-T2 T9 T10 T20 T50 T70 камера

Перископ леќа Без CCD поправка делови за Sony DSC-T2 T9 T10 T20 T50 T70 камера

DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен

Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Ви благодариме за вашето внимание!!!.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Важен потсетник
Следните продажба на дигитални леќи на камерата, боја за нови или девет во нови.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
Со цел да се избегнат непотребни загуби за вас, ве молиме да се купи внимателно!!! Откако ќе поставите цел, смета дека да се прифати фактот дека ние споменавме погоре, ние нема да сноси никаква одговорност.

Други карактеристики

Бренд Име:
goglibee
Компатибилен Бренд:
SONY
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
DSC-T2 DSC-T9 DSC-T10 DSC-T20 DSC-T50 DSC-T70

Најдобри понуди