• Неодамнешно
Оригиналниот зум објектив единица За Nikon Coolpix S200;S203;S205;S210;S220;S230;S225 Дигитална камера Без CCD

Оригиналниот зум објектив единица За Nikon Coolpix S200;S203;S205;S210;S220;S230;S225 Дигитална камера Без CCD

DEN 575.52

Количина на стоки
Тековен

Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Трансакцијата интегритет, ви благодариме
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Со цел да се избегнат непотребни загуби за вас, ве молиме да се купи внимателно!!! Откако ќе поставите цел, смета дека да се прифати фактот дека ние споменавме погоре, ние нема да сноси никаква одговорност.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака. Постојат фини линии или гребење помалку дел од погоре, но не влијае на функцијата и употреба на нормално.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.

Други карактеристики

Бренд Име:
goglibee
Компатибилен Бренд:
NIKON
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
S200;S203;S205;S210;S220;S230;S225

Најдобри понуди