• Неодамнешно
  • -10 %
Нови LCD Екран за SONY NEX-3 NEX-5 NEX-6 NEX-7 NEX3 NEX5 NEX6 NEX7 Минијатурни SLR Камера Со Осветлување

Нови LCD Екран за SONY NEX-3 NEX-5 NEX-6 NEX-7 NEX3 NEX5 NEX6 NEX7 Минијатурни SLR Камера Со Осветлување

DEN 462.00
DEN 513.12

Количина на стоки
Тековен


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Други карактеристики

Број На Модел На:
за SONY NEX-3 NEX-5 NEX-6 NEX-7 NEX3 NEX5 NEX6 NEX7
Екран На Допир:
No
Бренд Име:
FULCOL
Компатибилен Бренд:
за Sony
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
mirrorless камери

Најдобри понуди