• Неодамнешно
8pcs 9450 Пропелер за DJI Фантом 3 Фантом 2 Летало Quadcopter Upair Летало Sefl Затегнување Реквизити Замена Сечилото Резервни Делови

8pcs 9450 Пропелер за DJI Фантом 3 Фантом 2 Летало Quadcopter Upair Летало Sefl Затегнување Реквизити Замена Сечилото

DEN 378.72

Количина на стоки
Тековен

Новиот 9450 обезбедува дополнителна активност и подобра моќ ефикасност од постарите еден, со што quad copter се постигне значително повисока лифт и на тој начин повеќе моќни. Го прави вашиот Мандрак поубаво! Издржлив и Лесен Употреба на Производот. Поголема тензија, лесно да го инсталирате Спецификации : Модел : 9450 Материјал : PC Боја : Бела/Сино/Црвена/Зелена Должина : 9.4 инчен Теренот : 5.0 mm Компатибилен со : Фантомска 2, Фантомски 3(3А 3 P 3 S,НО тоа не може да одговара за СЕБЕ) Пакетот вклучува : 4 Pair Пропелери(4 CW+4 CCW) Известување 1. Испорака Ние ќе има за цел да ја испорача вашата нарачка помеѓу 3 работни дена од денот ќе се стави, и ние нудиме следниве испорака опции кога ќе се поставување на ред со нас. Aliexpress Стандард На Превозот. Ако одберете ГАЗ испорака на услугата, се проценува дека производите ќе пристигнат дестинација помеѓу 15~90 дена според различни услови. Сепак, за време на продажба периоди или други зафатен периоди, на испораки може да потрае подолго. Aliexpress Премиум Превозот Ако одберете APS испорака на услугата, се проценува дека производите ќе пристигнат дестинација помеѓу 15~35 дена според различни услови. EMS Ако одберете ЕМС испорака на услугата, се проценува дека производите ќе пристигнат на нивната дестинација меѓу 10~20 дена според различни ситуации. 2. Трговија на големо Услуги, Ние, исто така, направи трговија на големо, ако сакате да поставите масовно цел, ве молиме испратете го вашето барање и ние ќе ви понудат најдобра цена и услуги. 3. Други Политики Ако ние не се изјасни цената вклучува обичај должност или увоз доход, ние нема да плати за тоа надомест. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате ако имате било какви сомнежи во врска со нашите производи. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да се јавите во со по-сервисен центар. 4. Се обрне Внимание, а Доколку имате било каков проблем, се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме.

Други карактеристики

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
ПРОПЕЛЕР
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
9450
Тежина:
100
Бренд Име:
MaxFunRC
Големина:
100

Најдобри понуди