• Неодамнешно
  • -10 %
Бесплатен Превозот Нов 6-во-1 1/4 3/8 Tripod Monopod Завртка Планината Светлина светилка Заградата Носителот на Камерата Spigot Студ Конвертирате Адаптер метал

Бесплатен Превозот Нов 6-во-1 1/4 3/8 Tripod Monopod Завртка Планината Светлина светилка Заградата Носителот на Камерата

DEN 216.00
DEN 240.00

Количина на стоки
Тековен


Опис : Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Адаптерот може да се комбинираат во шест начини да ги конвертирате вашите завртка или spigot. Сите метални материјали, electroplated површина, анти-носат, анти-оксидација, издржливи. Може да се користи за уреди со 1/4" или 3/8" завртка или конец, се користи широко. Спецификација : Боја : Сребро 1/4"Женски-3/8"Женски spigot адаптер(Со адаптер) Материјал : Хром-обложено челик 1/4"Машки-1/4"Машки навој адаптер(Б адаптер) Материјал : Хром-обложено челик 1/4"Женски-3/8"Машки навој адаптер (C адаптер) : Хром-обложено Месинг Тежина : 20g Пакет се Вклучени : 1x 1/4" Женски-3/8" Женски S екипажот Полнач за батерии 1x 1/4" Машки-1/4" Машки Навој Полнач за батерии 1x 1/4" Женски-3/8" Машки Навој Адаптер
Објектот Слики :

Други карактеристики

Бренд Име:
ПРОСТ
Пакет:
No
превозот:
Безбеден и Брз
перформанси:
силна и стабилна

Најдобри понуди