• Неодамнешно
Mcoplus TTV-204 1300LM Bi-боја 3200-5600K Ултра Тенок 204 LED Панел Видео Фото Светлина Деца за Canon Nikon, Sony DLSR Камера

Mcoplus TTV-204 1300LM Bi-боја 3200-5600K Ултра Тенок 204 LED Панел Видео Фото Светлина Деца за Canon Nikon, Sony DLSR

DEN 3120.00

Количина на стоки
Тековен

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,
тоа се смета да се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни
она што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Копчето за тестирање на батеријата рамнотежа : Кога притискање на копчето, индикатори ќе го вклучите да укажуваат на сегашната власт.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT .Прекинувач За вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на LED светло
9.Просторот за батерија : Погоден за Sony за монтирање на батеријата, АА батерија кутија, или планината адаптер за Panasonic/Канон/Nikon батеријата,
потоа може да користите според батеријата.Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата.2-9 V напојување.
Достапни батерии како belows :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако не ја добиете вашата парцела во 45days, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе го реши тоа во прв пат. Додатоци
доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ве молиме внимателно да се инсталира на батеријата, да се избегне батеријата и жлебот штета.Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот, ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро, ве молиме контактирајте ние прво, ние ќе
прават нашите најдобри за решавање на ова прашање, и понуди најдобро прилагодено услуга.Батеријата заклучување knob : Притиснете го ова knob отстранете ја батеријата.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел.Ние прифаќаме DHL ПРОЗОРЦИ EMS и други Експрес, доколку ви треба промена на испорака начин, ве молиме контактирајте со мене. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти
и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Батеријата биланс на показатели : Моќта е во целосна ниво, ако сите показатели го вклучите по притискање на копчето : Помалку индикатори на пониско
ниво на енергија, ако не на индикатори за , батеријата треба да се полнат, или да се замени.Ве молиме да го отстраните батеријата кога LED светло надвор од употреба.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Mcoplus
Модел:
TTV-204
LED Светилки износ:
204pcs
Напојување:
Li-ion Батерија, DC7.2-9V
Вкупна Моќност:
10W
CRI (Боја Рендерирање Индекс Ра:
88
Температура На Боја:
3200-5600K
Прозрачна Флукс:
1300 LM
Dimmer начин:
Stepless прилагодени
Место на Потекло:
Шенжен, Кина

Најдобри понуди