• Неодамнешно
  • -15 %
KingMa Еластична Прилагодливи Главата Рака Планината Појас За GoPro Херој 1/2/3/4 SJ4000 SJ7000 SJ9000 Камера

KingMa Еластична Прилагодливи Главата Рака Планината Појас За GoPro Херој 1/2/3/4 SJ4000 SJ7000 SJ9000 Камера

DEN 197.00
DEN 232.32

Количина на стоки
Тековен

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние прифаќаме платформата поддржува купувачи со кредитна картичка (ЈЕНИ канал и $channel), WEBMONEY (WM), TT remittance, remittance, qiwi паричник, Бразил boleto ова во неколку начини.Широко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед/ мотоцикл. Најдобрите попуст за љубезно. Ве молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест . Ако сте се сретнале со проблем , добредојдовте слободни падна контактирајте со нас , ние ќе ви одговори .
Плаќање : 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро. Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена afteryou регистрираа пакетот.King Ma Еластична Прилагодливи Главата Рака Планината Појас За Go Pro Херој 1/2/3/4 SJ4000 SJ7000 SJ9000 Камера
1 X Прилагодливи Еластична Главата Појас Рака Планината
Answer : ___________________________ Note : камера и домувањето не се вклучени. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Внатрешниот наредени со анти-пропадна материјал за добра носат, дури и кога ќе се потење
4. време на испорака :
1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават Позитивен фидбек ,благодарам многу! Контактирајте со нас пред да замине никакви Негативни или неутрални повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, вие сте нашиот најдобар купувач. Вашето задоволство, Нашата цел. Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Изградба : еластична ремени, dteel орев и пластични планината. И ако сакате да го промените вашиот превозот адреса откако ќе поставите цел, ве молиме ги споделите со нас прв пат. Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Други карактеристики

Тип:
Мека Торба
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Garmin,EKEN,Sjcam,SONY,NIKON
Број На Модел На:
BMGP29
Бренд Име:
KingMa
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Главата Појас
Спорт камера type1:
SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000 SJ9000 додатоци
Акција камера тип 2:
XiaoMi Yi Акција Камера
Акција камера тип 3:
За Gopro камера акција
боја:
Црна
Поддршка за hd камера:
sony hdr-as100v
Поддршка камера големина:
soocoo s60
мини видео камера:
подводна камера
Водоотпорен:
Yes

Најдобри понуди