• Неодамнешно
  • -15 %
KingMa 2 парчиња Тока Вертикална Gopro J-Кука Површината Планината Адаптер за GoPro Херој 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ6000 SJ7000 SJ9000 J Кука

KingMa 2 парчиња Тока Вертикална Gopro J-Кука Површината Планината Адаптер за GoPro Херој 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ6000 SJ7000

DEN 128.00
DEN 150.24

Количина на стоки
Тековен

Совршен за скијање, сноубординг, сурфање, било каква акција спорт. Компатибилен Go Pro Херој 3 2 4
Плаќање : 1.
Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА Гаранција за сите производи се наведени. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена afteryou регистрираа пакетот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават Позитивен фидбек ,благодарам многу! Контактирајте со нас пред да замине никакви Негативни или неутрални повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, вие сте нашиот најдобар купувач. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Сосема нов, висок квалитет. Ако сте се сретнале со проблем , добредојдовте слободни падна контактирајте со нас , ние ќе ви одговори . Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Откако испративме на стоки, ние ќе ви e превозот информации, како и следење на број. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе го испрати во рок од 2 дена кога ќе ја добиете вашата исплата.King Ma 2 парчиња Тока Вертикална Gopro J-Кука Површината Планината Адаптер за Go Pro Херој 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ6000 SJ7000 SJ9000 J Кука
2 x Вертикална Површина J-Кука Тока
(Не вклучуваат камерата и Заштитна обвивка )
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест . Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса е надграден и детални. Најдобрите попуст за љубезно. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Изработен од ABS. Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. (Освен одмор)
2.

Други карактеристики

Број На Модел На:
BMGP22
Тип:
Тешко Торба
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
KingMa
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Употреба:
Видео Камерата
Тежина (g):
30.6
Компатибилен:
За GoPro Херој сесија / Херој 4/ 3+/ 3/ 2/1 xiaomi yi
Водоотпорен:
Yes

Најдобри понуди