• Неодамнешно
fujifilm instax mini8 ФИЛМ 100 лист Fuji instsnt фото Фото Налепници за mini9 7s 25 50-тите 90 Инстант Камера Хартија

fujifilm instax mini8 ФИЛМ 100 лист Fuji instsnt фото Фото Налепници за mini9 7s 25 50-тите 90 Инстант Камера Хартија

DEN 3217.92

Количина на стоки
Тековен


Следните fujifilm истекот на рокот за 2019, ве молиме остатокот увери купување
Ве молиме имајте предвид дека:
Ве молиме одете на редовни продавници да се купи автентична оригинална Fuji Fuji на филмската камера, да не предизвика не можат да се користат
Ова е најновата пакување и стари пакување општи правилно

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Бренд:
Fujifilm
Број На Модел На:
Instax Бел Филм 100 Лист
Филм Тип:
Инстант Филм
Бренд Име:
Fujifilm
Филм Тип:
мини филм
слика мерење:
46mmx62mm
боја:
Бела
ОДГОВАРА ЗА:
Fujifilm instax mini8 mini7s mini25 mini50s mini90 hello Kitty
Тежина На Пакет:
0.55kg
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 10cm
Истекот датум:
Во 2019

Најдобри понуди