• Неодамнешно
  • -18 %
1 Пакет ЛП-E12 ЛП E12 LPE12 LED Дисплеј Двојна Полнач За Canon EOS M M2 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOSM EOSM2 EOS100D

1 Пакет ЛП-E12 ЛП E12 LPE12 LED Дисплеј Двојна Полнач За Canon EOS M M2 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOSM EOSM2 EOS100D

DEN 460.00
DEN 561.12

Количина на стоки
Тековен

Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Prefect за патување и за домашна употреба, Преносни и удобен за носење. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Дизајниран за LP-E12 Батерии 2.19 Ib)
☞ Компатибилен Камера Модели :
За Canon EOS M EOS M10 EOS Бунтовнички SL1 EOS 100 D Дигитални Камери
☞ Пакет Се Вклучени :
1x LED Двојна Полнач
1x USB Кабел
☞ За Превозот
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1.
★ Ви благодариме за вашата поддршка !
☞ W orking часа ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
* Понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30ЧАСОТ
* Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме.Наполнете две батерии истовремено и независно. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и ќе po#. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
***********ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trust Продавница ************
.4 V/600m A 5 W (x2) Материјал : ABS+PC Производ Големина : 84x52x21mm Тежина : 86g(≈0.Со Интелегентни LED индикатори на Екранот за да го покаже секој статус на батеријата.
☞ Полначот Спецификација : Влез : DC 5 V / 2 A 10 W Излез : наизменична СТРУЈА 8.Мек старт функција за да се избегне штета од големи наплатат струја додека се полни.
☞ Услуги На Клиентите : ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Постојан струја контрола за да се спречи во текот-напон, над-полнење, кратки-коло заштита. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Други карактеристики

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
2
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Интелигентни Полнење:
No
Бренд Име:
powertrust
екран:
Yes
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E12
Број На Модел На:
ЛП-E12
Тип На Производ:
камерата на полначот на батеријата
боја:
Црна
Тип:
LED Двојна USB Полнач

Најдобри понуди