• Неодамнешно
Новиот Оптички зум објектив без CCD За Fujifilm Finepix JX500 JX520 JX540 JX550 JX560 JX580 J590 JX600 JX700 Дигитална камера

Новиот Оптички зум објектив без CCD За Fujifilm Finepix JX500 JX520 JX540 JX550 JX560 JX580 J590 JX600 JX700 Дигитална

DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет. Постојат фини линии или гребење помалку дел од погоре, но не влијае на функцијата и употреба на нормално.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Со цел да се избегнат непотребни загуби за вас, ве молиме да се купи внимателно!!! Откако ќе поставите цел, смета дека да се прифати фактот дека ние споменавме погоре, ние нема да сноси никаква одговорност.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.
Ви благодариме за вашето внимание!!!.По прашањето на стоки,ќе имаме следење unmber Додадете на вашето купување на артиклот.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.
Трансакцијата интегритет, ви благодариме
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.

Други карактеристики

Бренд Име:
YOTEBO
Тип:
Леќа
Број На Модел На:
JX500 JX520 JX540 JX550 JX560 JX580 J590 JX600 JX700
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Fujifilm

Најдобри понуди