• Неодамнешно
Батеријата вратата единица / капакот на батеријата Succedaneum за Canon EOS 60D;DS126281 SLR

Батеријата вратата единица / капакот на батеријата Succedaneum за Canon EOS 60D;DS126281 SLR

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Ви благодариме за вашето внимание!!!.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.

Други карактеристики

Бренд Име:
YOTEBO
Тип:
Случај
Број На Модел На:
60D;DS126281
Компатибилен Акција Камера Бренд:
CANON

Најдобри понуди