• Неодамнешно
Нови Е1 Камера Рака на Рака Зафат врвка за околу рака за 1D 5D 300D 40D 400D 450D камера или Батеријата Костец Бесплатен Превозот

Нови Е1 Камера Рака на Рака Зафат врвка за околу рака за 1D 5D 300D 40D 400D 450D камера или Батеријата Костец Бесплатен

DEN 176.64

Количина на стоки
Тековен


Нови Е1 Камера Рака на Рака Зафат за 40 D 400 D 450 D камера или Батеријата Костец Опис Карактеристики и Спецификации :
Во голема мера го подобри вашиот stabilityand точноста
одлично за дигитални, филмски и видео камери
таа додава безбедност на рака,-одржување на камерата, и беше наменета да се користи само со
камери кои havea вграден во сила бустер или контрола, или каде изборен моќ бустер или продолжување зафат е додадена.
тоа придава со еден крај на отворот на врвот на камера, а на другиот крај на отворот во основата на бустер/зафат.
Важна Забелешка : Само одговара на камери со вграден засилувач зафат или со додадено продолжување зафат
Погоден :
Може да&н&S-1 V/1/1 N/1 D/1 D Mark II/1 D Mark IIN/1 D Mark III/1 Ds/1 Ds Mark II/1 Ds Mark I II/III
Може да&н&S-3 w/Моќ Бустер Е1
Може да&n А2/A2 E w/ВФ-10
Може да&n Дигитални SLR D200 D, ES-10 D/D60/D30with BG-ED3
Може да&n Digital Rebel со BG-E1 Зафат
Може да&n 300 D со BG-E1 Зафат
Може да&n 20 D/30 D со BG-Е2 Зафат
Може да&n 40 D со GB-E2 N Зафат
Може да&n Digital Rebel XT/XTi со BG-E3 Зафат
Може да&n 350 D/400 D со BG-E3 Зафат
Може да&n 450 D со BG-E5 Зафат
Може да&n 5 D со BG-E4 Зафат
Содржина :
1x рака на рака како на сликата.

Други карактеристики

Бренд Име:
хари добро

Најдобри понуди