• Неодамнешно
  • -20 %
3in1 Професионални Видео Рачни Steadycam Steadicam Стабилизатор + Tripod планината адаптер + видиме држачот за Дигитална Камера

3in1 Професионални Видео Рачни Steadycam Steadicam Стабилизатор + Tripod планината адаптер + видиме држачот за Дигитална

DEN 1416.00
DEN 1769.76

Количина на стоки
Тековен


Професионална Постојан Видео Стабилизатор е дизајниран за употреба со camcorders, DSLRs, HD DSLRs, итн. Тоа обезбедува одлична стабилност и го намалува камера вибрации за време на снимање на видео, обезбедува високо-квалитетни, јасни видеа. Нејзините алуминиум легура изградба обезбедува и цврсти и издржливи се изгради квалитет за долгорочната сигурност.
Тоа исто така има rubberized, не се лизга на монтирање на површината, така вашата камера придава безбедно; и гумени покриени со рака зафат за удобно снимање. Тоа е најмногу прифатлива полно опремен стабилизатор на пазарот.
Функција :
Максимална поаѓајќи од тежината е 2.1 lbs. Dslr фото може да се користи на Постојан Видео Стабилизатор со светлина леќи (до 2.1 lbs вкупната тежина на телото и леќа) Удобност зафат се справи со Супер gimbal за мазна, точни движење Полиран хром контра-тежина Спецификација :
Капацитет : 2.1 lbs (0.95 кг)
Изградба : Алуминиум тело, гума поместена рачка, полиран хром противтежа
Боја : Црвена
Нето тежина : 968g
Пакетот вклучува :
1 x Рачни Стабилизатор
1xtripod планината адаптер
1x видиме носителот

Други карактеристики

Бренд Име:
хари добро
Пакет:
No
Број На Модел На:
11
is_customized:
Yes

Најдобри понуди