• Неодамнешно
батеријата вратата покрие Surrogate поправка делови за Nikon D200 D300 D300S D700 SLR

батеријата вратата покрие Surrogate поправка делови за Nikon D200 D300 D300S D700 SLR

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен

По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Ви благодариме за вашето внимание!!!.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.

Други карактеристики

Бренд Име:
YOTEBO
Број На Модел На:
D200 D300 D300S D700
Тип:
Случај
Компатибилен Акција Камера Бренд:
NIKON

Најдобри понуди