• Неодамнешно
E1 Камера врвка за околу Рака Зафат Рака за 5D 10D 20D 300D 40D 350D 400D 450D 650D камера или Батеријата Костец

E1 Камера врвка за околу Рака Зафат Рака за 5D 10D 20D 300D 40D 350D 400D 450D 650D камера или Батеријата Костец

DEN 234.72

Количина на стоки
Тековен

Нови Е1 Камера Рака на Рака Зафат за E&S 40 D 400 D 450 D камера или Батеријата Костец Опис Карактеристики и Спецификации :
Во голема мера го подобри вашиот stabilityand точноста
одлично за дигитални, филмски и видео камери
таа додава безбедност на рака,-одржување на камерата, и беше наменета да се користи само со
камери кои havea вграден во сила бустер или контрола, или каде изборен моќ бустер или продолжување зафат е додадена.
тоа придава со еден крај на отворот на врвот на камера, а на другиот крај на отворот во основата на бустер/зафат.
Важна Забелешка : Само одговара на камери со вграден засилувач зафат или со додадено продолжување зафат
Погоден :
Може да&н&S-1 V/1/1 N/1 D/1 D Mark II/1 D Mark IIN/1 D Mark III/1 Ds/1 Ds Mark II/1 Ds Mark I II/III
Може да&н&S-3 w/Моќ Бустер Е1
Може да&n А2/A2 E w/ВФ-10
Може да&n Дигитални SLR D200 D, Д&С-10 D/D60/D30with BG-ED3
Може да&n Digital Rebel со BG-E1 Зафат
Може да&n 300 D со BG-E1 Зафат
Може да&n 20 D/30 D со BG-Е2 Зафат
Може да&n 40 D со GB-E2 N Зафат
Може да&n Digital Rebel XT/XTi со BG-E3 Зафат
Може да&n 350 D/400 D со BG-E3 Зафат
Може да&n 450 D со BG-E5 Зафат
Може да&n 5 D со BG-E4 Зафат
Содржина :
1x рака на рака како на сликата. 1 X следење на број

Други карактеристики

Бренд Име:
хари добро

Најдобри понуди