• Неодамнешно
  • -20 %
За GoPro Wi-Fi Контрола WIFI Далечински Управувач за Полнење & Рака Планината За да Одат про Херој 5 4 3+ Херој 3 Црно Издание Прибор за Контрола на

За GoPro Wi-Fi Контрола WIFI Далечински Управувач за Полнење & Рака Планината За да Одат про Херој 5 4 3+ Херој 3 Црно

DEN 1897.00
DEN 2371.20

Количина на стоки
Тековен

За Go Pro Wi-Fi ЖАРИШТЕ Далечински Управувач Додатоци Колекции за Go Pro Херој 5 HD 4 3 3+ Плус /Безжична РК Полнење Кабел+Далечински Зглоб Се Карактеристики :
Вкупно камера контрола, вклучувајќи/исклучување
Промена на режимот и почнете да го запрете снимањето, и се земе слики
Погоден за носене и лесен за употреба.
Доаѓаат со врвка за околу рака, направен од висок квалитет на трајни најлон и полиестер, прилагодливи и погоден за носене, можете да го носат тоа како да се види
На далечинскиот управувач може да се носи или монтирани на вашиот опрема за брз , лесен пристап
Прикачите Wi Fi Далечинскиот управувач на вашиот зглоб, рака, велосипед рачка, воланот - речиси ништо! Овој додаток се користи на GOPRO hero5/ hero4 / 3 + / 3 спорт DV. Можете да го користите во секое време целосно да го контролирате вашиот DV на одредена далечина. Како што се : Камера / Start / Stop / камера / settings и така натаму.
1, далечински управувач растојанија до 18 метри
2, синхрони репродуцирање на содржината на камерата LCD статус приказ на LCD екранот
3, лесен за носење, водоотпорен до 10 метри / 3 метри
4, доаѓа со таен клуч прстен и полнење кабел, далечински управувач со рака
5, WI-FI Далечински (со изгради-во Li-ion Батерија) Безжичниот далечински управувач (внатрешна батерија). Спецификација :
Димензии : X 1.8 0.2 во, 0.2 X 7.0 во
Боја : Црна
Материјал : Пластични + PCB
Компатибилен Бренд : Go Pro Херој
Компатибилни Модели : Go Pro Херој 3/3+/4 Пакет се вклучени :
1 x Remote Controller(со изгради-во 500m Ah Li-ion Батерија)
1 x Полнење Кабел(56cm)
1 x Зглоб Бенд(31cm)
1 x копче прстен

Други карактеристики

Бренд Име:
Fraternize
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Тип:
Акција Камера Далечински Контроли
Број На Модел На:
За GoPro Wi-Fi Далечинскиот
боја:
Црна
Употреба:
спорт dv
Количина:
1pcs
Состојба:
100%Сосема Нов и Висок Квалитет
Тип:
Wi-Fi ЖАРИШТЕ Далечинскиот
Компатибилен со:
За Gopro 3 4/ 3+ /5
Материјал:
Пластични + PC
далечински управувач растојанија до:
18meters
Водоотпорен до:
10 нозете / 3 метри

Најдобри понуди