• Неодамнешно
  • -36 %
TELESIN 6 Купола Порта Поклопецот на Леќите Худ Водоотпорен Случај Домување Предизвика Зафат Купола, за GoPro Херој 4 Херој 3 3+ Фотографија Додатоци

TELESIN 6 Купола Порта Поклопецот на Леќите Худ Водоотпорен Случај Домување Предизвика Зафат Купола, за GoPro Херој 4

DEN 1932.00
DEN 3019.20

Количина на стоки
Тековен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Лесен за употреба, само внесете во двете страни на заштитни водоотпорен домување.
Работи со повеќето акција камери во водоотпорен домување случај и на паметни телефони(со телефонски calmp носителот). Исто така може да се користи како нормален лебди рака зафат кога се користи во Земјата. Пакет Содржина : 1 x TELESIN T03 Купола Порт 1 x Лебди Рака Зафат 1 x Пиштол Чкрапалото 1 x врвка за околу Рака 2 x Завртки 1 x Клуч 1 x Чиста Крпа 12pcs x Анти-магла Внесува Пакување : TELESIN Пакување кутија По продажба на Услуги Политика : TELESIN T03 купола порта е под coverd со една година гаранција и живот време техничка поддршка, и ние го прифаќаме 1 за 1 замена за било неисправен производ во период од 1 месец по сте го добиле. -На T03 користи сопствени направени полу-hemispherical купола која е optically исти за работа со Херој 3/4 леќи на камерата. ЕДЕН РАЦЕ РАБОТА : Сите во една структура shutter предизвика дизајн го прави лесен и удобен за фотографирање со допирање на клуч споредуваат со стариот дизајн кој не мора shutter предизвика потреби друга страна да се заврши, ви овозможува да ја преземе совршена слика со сигурна рака и, исто така може да се претвори во подвижна рачка кога ви треба ФЛЕКСИБИЛНИ : пиштол активирањето на блендата е дизајниран да работи со повеќето од постоечкиот плувка се справи со модели во сегашниот пазар. Тоа е essensial да се прочитаат и да ги следат сите инструкции и предупредувања во TELESIN Купола Порта Прирачник за Корисникот. 【Пиштол Предизвика】 2 ВО 1 ДИЗАЈН : Со различни додатоци вклучувајќи го и пловни лебди плувка и навртки, лесно да се промени комбинација прави да не мора да се грижите за било каква штета.
TELESIN 6 Купола Порта Поклопецот на Леќите Худ Водоотпорен Случај Домување Предизвика Зафат Купола, за Go Pro Херој 4 Херој 3 3+ Фотографија Додатоци
TELESIN T03 Купола Порта е специјално дизајниран за Go Pro Hero4, Hero3+/3, погоден за подводна фотографија да се обезбеди чувствувате оптички перформанси. -СИГУРНО : Надгради TELESIN handgrip(Не се лизга Подвижна Рачка) го спречува selfie стап и камера од паѓаат и ги обезбедува голема стабилност, за да бидете сигурни дека ќе фотографија без грижи. -Куполата Порта доаѓа со водоотпорен домување за Херој 4/3/3+ и не бара никакви посебни модификации или посебни додатоци. Неговата светла боја ќе го направи тоа лесно да се место, можете да го фати на секој агол и стабилен поглед кога ќе се нуркањето, пливање или нуркање.

Други карактеристики

Бренд Име:
TELESIN
Број На Модел На:
GP-DMP-T03
Тип:
Тешко Торба
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Се применува за:
GoPro Херој 4, Херој 3/3+ Акција Камера
Материјал:
Акрилик & Пластика
Водоотпорен Длабочина:
30m
Користат За:
Отворено & Подводни Спортови, Нуркање, Пливање, Подморница, Snorkel
Тип На Објект:
Подводна Фотографија 6 Инчен Купола Порта
боја:
Жолта
комплет:
Куполата Пристаништето Во Собата
Пиштол Активирањето:
Вклучени

Најдобри понуди