• Неодамнешно
  • -10 %
Нова веб Камера Заштитник За iPhone, Android Леќи на Камерата Магнет Поклопец Лизгачот Штит За iPad КОМПЈУТЕР, Mac Лаптоп Лаптоп, Таблет за Приватност

Нова веб Камера Заштитник За iPhone, Android Леќи на Камерата Магнет Поклопец Лизгачот Штит За iPad КОМПЈУТЕР, Mac Лаптоп

DEN 60.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен

2018 Висок Квалитет на веб Камера Покрие Shutter Магнет Лизгачот Пластични Камера Покритие За Веб Лаптоп, i Pad и Mac КОМПЈУТЕР Таблета за Приватност
Карактеристики : Спроведен од страна на двојно двострано лепливи ленти, може да се залепи и да се отстранат лесно се Вклопува во речиси сите пред камерите на лаптопи, Компјутери, таблети, паметни телефони, За Mac или за трети лица, надворешни камера За вашиот повеќе веб камери или член на семејството.
Спецификации : Производ материјал : метал плус магнет Производ функции : механички веб камера заштитник Боја : црна,бела
Белешки : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме! Ве молам прости 1 cm/0.39"-3 cm/1.18" мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Многу добредојдовте да контактирате и со нашите драги персонал за услуги на корисниците, ако би сакал да знам повеќе за нашите производи!

Други карактеристики

боја:
Црна, Бела
Големина:
123
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
antirr
Број На Модел На:
T1
Пакет:
No
Модел:
Механички Веб Камера Заштитник
За:
Леќи на камерата Заштитник За iPhone 5 5S 6 7 6S
for2:
Предната Камера Камера Заштита За Mac, iPad
for3:
Веб Камера Поклопец На Леќите На Заштитник За Таблет
for4:
Мини Лесно Да Се Инсталира
for5:
Предната Камера Заштитник За iPhone, Samsung
for6:
Мини Преносни Веб Камера Shutter Покрие Заштитник
for7:
Веб Камери Налепница За Заштита На Приватноста На Покрие Налепница
for8:
Капка Шок Вода Нечистотија Доказ отпорни
за 9:
Топла Продажба Луксузни Промоција објект

Најдобри понуди